Олена Білоконь: З кожним виступом я ставала впевнішою і сміливішою!

Заслужена артистка України Олена Білоконь.

Як Ви йшли до свого успіху?

З ранного дитинства мріяла бути артисткою,співала з мамою ,співала для людей раділа ,що мене слухають аплодують.Не відмовлялася співати ,там де працювали люди.Де збиралось все мальовниче село що на Черкащині.

Першими піснями були народні пісні ,яких мене навчала матуся, співали в дуєті і «Мамину вишню», що виконувала берегиня української пісні Раїса Кириченко. Мрія маленької дівчинки почала втілюватись в життя з кожним роком навчання у школі,потім у вищих навчальних закладах .Де завжди отримувала високі нагороди за мій талант.

Зрозуміти що я іду правельним шляхом було не складно ,так як я відчувала ,як люди реагують на мою пісню. З кожним виступом ,я ставала впевненішою і сміливішою.

Українська пісня — це душа нашого народу,вона пробуджує свідомість людини, робить нас духовно багатими,бо у пісні закладений генетичний код.

Мені Всевишній подарував талант ,щоб я дарувала його людям, робила світ навколо нас кращим, добрішим.Тому я маю в повній мірі його пропагувати людям, навчаючи їх слухати ,і співати Мені хочеться показати, якою є багатогранною наша пісня. Залюбити їх у свою творчість.

Створення нового репертуару,сценічного образу,  вокальна подача народного та сучасного співу,відрізняє мене ,від інших Завжди прагну бути різною,цікавою для прихильників. Сьогодні мною створених авторських пісень близько 100. Їх виконують в різних областях України.

Я-  композитор пісень. Приємно створювати нову пісню. Тяжко принести щось особливе на пісенну гілку.Але коли мені це вдається. То це справжня радість. Я 9 років поспіль кожного року дарую глядачам ,що проживають на Полтавщині дарую концерти,які і є звітом за рік роботи на сцені

Вдячна тим людям ,які допомагають мені в організації концертів.Дякую що моляться за мене, вірять у мене. Дякую своїй родині матусі ,яка навчила мене любити пісню,рідний край людей і ту справу ,яка мене надихає

Дякую,своїй дев’ятирічній донечці,що розуміє мою професію ,допомагає мені. Для мене важлива їх підтримка так ,як я не маю чоловіка.То самій дуже тяжко.Та я розумію ,що так зараз потрібно

Я бачу по собі ,по тих піснях ,яким я даю життя,що ми виросли і потребуємо більшої сцени.Я мрію про визнання.

Сьогодні у мене є мої учні по вокалу,яких я навчаю та передаю сценічний досвід.

Як ішла до своєї мрії ,стати артисткою. Просто йшла, як не було мені тяжко,та я завжди знала що це мій шлях,він мною обраний

Дуже складно.Коли ти мама ,донька ,сестра, жінка.І ти маєш ,залишати родину,їхати десь в іншу область нашої країни ,а зарубіж А ще для мене пишуть і інші автори —  мої земляки з Полтавщини,

Новий стиль образ нелегко принести в пісенне мистецтво,та я завжди вірила , в те що робила.Світлі, щасливі очі прихильників мене надихали,додаючи мені сили не опускати руки.

Чи виріте в долю?

Вірю ,що моя доля — це пісня , яка допомагає людям залишатися людьми.Вірю, що ми завжди маємо вибір,. Знаю що до світла іти дуже тяжко, але впевнена що пісня нас обєднує, у слові, добрі , любові.

Сьогодні вдячна Всевишньому, що маю навіть більше до чого прагнула.Я знаю , що можу значно більше зробити для мистецтва.І вірю що засіяне пісенне зерно мною та полтавськими авторами. Проросте ,і житиме не одне покоління

Про що мрієте наразі?

Так , я мрію щоб настав мир в нашій країні, мрію про світле життя моєї української родини.Завжди бажаю усім віри у завтрашній день.

Мрію щоб мої пісні звучали по радіо та телебаченні, щоб здорові були мої батьки.Доб був добробут та злагода,розуміння у наших родинах.А найголовніше,я мрію про чоловіка,який подарує мені радість,любов. Який буде піклуватись про мене та мою донечку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code